Hlavní Akce Galerie Diskuze Odkazy ČlánkyBalu Vás vítá na stránkáchAhoj,jsem obyčejný chlap co má rád motorky (ale už od mládí!!!). Nejsem sice nejmladší, ale vůbec mi to nevadí, o to radši se na starý kolena zase věnuji jízdě na dvou kolech. Dále se tady můžete podívat na pár fotek, ať už z motorek a nebo z koncertů atd..Budu rád když mi napíšete své názory zde do knihy, nebo na mail a nebo můžete zavolat.

Něco málo o sobě !!!

Motorkám jsem se začal věnovat už někdy v 7 letech. Nejprve bráchův pincek ( PAŘEZ ), na tom jsem se učil jezdit a taky ochutnal zemskou přitažlivost ( byla tvrdá a drsná ). Asi tak v devíti letech jsem šel za tátou,že bych chtěl nejakou motorku. Nejprve mi vynadal,ale pak pronesl “tak si něco sežeň a dej si to dohromady“, to neměl říkat!!! Sehnal jsem nepojízdný vrak starý čízy 150 cm3, vzal jsem dvoukolák a jel s kamarádem pro to 6 km tam,naložili jsme to všechno na tu kárku a ještě jsem k tomu dostal plno věcí. Já a Jirka jsme zatli zuby a vyrazili domů. Přišli jsme pěkně utahaní, ale já byl hrozně šťastný, že to mám doma. Táta přišel, zakroutil hlavou (takový krámy). Řekl: „to jsem zvědavej“! No a já a moji dva bratři jsme to nanosili do sklepa a já si to začal třídit. Přes zimu jsem to oškrábal, natřel a začal dávat dohromady, bráchové mi udělali elektriku a seštelovali mi jí. No a už se čekalo na jaro, ale přišla pohroma...táta řekl: „Nesmí ti nikdo pomáhat jí dostat ze sklepa ven....Pokud si jí vyndáš tak na ní můžeš jezdit. Dva možná, že i tři měsíce jsem jí doloval ven, ale nakonec se mi to podařilo“ Huráááááá“. No a tím to všechno začalo!
Pak přišly různe úpravy a stavby do terenu a asi ve 14ti letech jsem začal jezdit motokros až do vojny. Po vojně jsem se oženil a už mi nezbývaly peníze na závodění a tak jsem ještě chvilku jezdil jako mechanik a závodil i v této kategorii. Pak přišly děti a už jsem se tomu přestal věnovat úplně, asi tak ve 24 letech. To byla odmlka až do mých 42 let. Předtím jsem už jezdil, sice jen na půjčených motorkách, ale svezl jsem se. Pak se ve Veleni začal zakládat motoklub MAXXL a já jsem dostal choutky zase začít jezdit na své motorce. Nejprve jsem si pořídil JAWU 350/634 na tři roky a pak si pořídil Kawasaki VN 750 a tu mám pořád. Teď na ní děláme menší úpravy.
V roce 2007 (září) jsem odešel dobrovolně z klubu Maxxl... Prostě jsem chtěl mít svojí volnost a svobodu. Rád jezdím na různé motosrazy a po rockových koncertech. Prostě se rád bavim!!!

Telefon: +420 603 425 445

E-mail: balu.jarda@seznam.cz


© 2008-2016 Balu
TOPlist